Hakkımızda

Geleceği Tasarlıyoruz!

Biz kimiz?

Optima Sera Sistemleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarda uluslararası norm ve standartlara uygun, ticari ve insani etik kavramlarına bağlı kalarak mühendislik verileri ışığında çalışan, sera ekipmanları üretim ve projelendirme firmasıdır. Optima, büyüyen ve gelişen dinamik yapısı ve uzman kadrosu ile birikim ve tecrübesini müşterilerine sunmakta ayrıca yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerinin verim ve rekabet gücünü arttırmaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz

Optima Sera Sistemleri, tarımsal ve zirai ekipman tadariğinde en iyiyi hedefleyen ve en iyiye ulaşan yapısı ile anahtar teslim projelendirme, kurumsal tedarik zinciri, sorunsuz lojistik ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Optima Sera Sistemleri, uluslararası ticarette güvenilir bir ortak olmak ve yeni bir vizyon çizmek için tüm kadrosuyla dünyaya açılmaktadır. Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika pazarlarındaki gerek ulusal gerek uluslararası tecrübemizle etik değerlere saygı duyarak yatırımlarınıza katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Optima Sera Sistemleri, etkin ve çözüm odaklı ticaret politikası gereği zorunluluktan öte sorumluluk bilinciyle çalışarak müşterilerine birçok avantaj sağlayarak onların en önemli çözüm ortağı konumunda bulunuyor.

HİZMETLERİMİZ

Üretim için tüm hizmetlerimiz.

Isıtma Sistemleri

Sera Isıtma Sistemleri

Konstrüksiyon

Sera Konstrüksiyonu

construction

Sera Otomasyonu

Sera Otomasyon Sistemleri

automatıon-for-greenhouse-min

Yetiştirme Ortamı

Bitki Yetiştirme Sistemi

cocopeat

Yüzey Kaplama ve Örtüler

Sera Yüzey Kaplama ve Örtüleri

Greenhouse Surface Coatings and Covers

Sera Araçları

Sera İçi Çalışma Araçları

inside vehiches

İklim Kontrol

İklim Kontrol Ekipmanları

Sulama ve Gübreleme

Sulama, Gübreleme ve İlaçlama

Tarımı Kolaylaştıran
Teknolojik
Tasarımlar.

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını ve kendini sürekli olarak geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik.

Tarımdan Haberler

Sera ve mühendislik hakkında bilinmesi gerekenler.

Dünya Çapında Deneyim

Dünya çapında 7’den fazla ülkede bulunan, odak noktamız sera sistemleridir.