HAKKIMIZDA

Geleceği tasarlıyoruz!

BİZ KİMİZ?

Optima Sera Sistemleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarda uluslararası norm ve standartlara uygun, ticari ve insani etik kavramlarına bağlı kalarak mühendislik verileri ışığında çalışan, sera ekipmanları üretim ve projelendirme firmasıdır. Optima, büyüyen ve gelişen dinamik yapısı ve uzman kadrosu ile birikim ve tecrübesini müşterilerine sunmakta ayrıca yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerinin verim ve rekabet gücünü arttırmaktadır.

Optima Sera Sistemleri, tarımsal ve zirai ekipman tadariğinde en iyiyi hedefleyen ve en iyiye ulaşan yapısı ile anahtar teslim projelendirme, kurumsal tedarik zinciri, sorunsuz lojistik ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Optima Sera Sistemleri, uluslararası ticarette güvenilir bir ortak olmak ve yeni bir vizyon çizmek için tüm kadrosuyla dünyaya açılmaktadır. Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika pazarlarındaki gerek ulusal gerek uluslararası tecrübemizle etik değerlere saygı duyarak yatırımlarınıza katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

                 Optima Sera Sistemleri, etkin ve çözüm odaklı ticaret politikası gereği zorunluluktan öte sorumluluk bilinciyle çalışarak müşterilerine birçok avantaj sağlayarak onların en önemli çözüm ortağı konumunda bulunuyor.

Hangi konularda iyiyiz?

Üretim Garantisi
Sera Konstrüksiyonu
Isıtma Sistemleri
Yenilebilir Tasarım
Güvenli ve Güvenilir Çalışma
Sorunsuz Çalışma

Misyonumuz

Gerçekleştirilen işlerde güven unsurunu ön planda tutan, üretimde kaliteden asla taviz vermeyen, taahhütlerine bağlı kurumsal hizmeti müşterilerine sunarak; yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak, inşa etmektir. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.

Vizyonumuz

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri önceliğini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir, kaliteyi kardan önde tutan, etik değerleri yüksek ve ilk akla gelen marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek. Ulusal alanda kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşıyarak, inovasyona açık güvenilir iş ortağı olarak kurumsal kimliğine yakışır şekilde fark yaratan ve rakiplerinin örnek aldığı istikrarlı kurumsal bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını ve kendini sürekli olarak geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik.